Son Haberler
Anasayfa / Haber / Semih Çakır, Bilişimden Sorumlu Danışman Oldu

Semih Çakır, Bilişimden Sorumlu Danışman Oldu

BİLİŞİM UZMANI İŞ ADAMI SEMİH ÇAKIR, TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI FERUDUN CEVAHİROĞLU’NUN BİLİŞİMDEN SORUMLU DANIŞMANI OLDU.

Bilişim Uzmanı iş adamı Semih Çakır, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’nun bilişimden sorumlu danışmanı oldu.
Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada, Çakır Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Semih Çakır’ın, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu’nun bilişimden sorumlu danışmanı olarak atandığı bildirildi.
Konfederasyon Genel Merkez Sözcüsü Aytaç Yamaç, “Bilişim uzmanımız Semih Çakır, Gençlik ve Spor Konfederasyonu için kuracağı ekibiyle konfederasyonun internet sitesi ve sosyal ağlardaki tüm gelişmelerle bizzat ilgilenecektir. Ayrıca Konfederasyon çatısı altında proje odaklı internet sitesi yazılımları hazırlanarak, gençlerin birbirleriyle iletişim halinde olmaları sağlanacaktır. Bu sosyal ağ üzerinde soru-cevap ve forum sistemi kurularak, gençlerin birbirleriyle dayanışma içerisinde yeni projelere katılımları sağlanacaktır. Semih Çakır, Genel Başkanımız Ferudun Cevahiroğlu adına görüşmeler ve müzakereler yapabilir” dedi.

Hakkında editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes
Web Tasarım Webzagor