2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun


Gençlik ve Spor Konfederasyonu Gaziantep İl Başkanı Mustafa Taş haftanın önemiyle ilgili olarak yapmış olduğu yazılı açıklamasında, ‘’Gençlik ve Spor Konfederasyonu olarak önemle vurgulamak isteriz ki;  Ülkemizin aydınlık geleceğinin güvencesi olan sevgili öğrencilerimiz  hepimizin en değerli varlıklarıdır. Bu değerli varlıklarımızın sorumluluklarının bilincinde, bilgi üreten ve değerlendiren, bilimsel, teknolojik ve kültürel gelişmelere açık kişiler olarak yetişmesi büyük bir önem taşımaktadır. Milli ve manevi değerlerimize bağlı, aynı zamanda çağdaş becerilere sahip, evrensel değerlere saygılı, dünya gerçeklerini yorumlayabilecek bilgi, birikim ve özgüvenle yoğrulmuş nesiller yetiştirmek ülkemizin geleceği için yapılmış en büyük yatırımdır dedi.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Gaziantep İl Başkanı Mustafa Taş, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Ferudun Cevahiroğlu’nun önderliğinde Gençlerimiz için hep daha iyisini hayal ve hedef ediyoruz  dedi.

2018-2019 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. diye konuştu.

Genel

Bir cevap yazın

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated