Gaziantep Valisi Davut Gül’e Ziyaret


Gençlik ve Spor Konfederasyonu Güneydoğu Bölge Başkanı Selçuk Burçluoğlu, Gaziantep İl Başkanı Mustafa Taş ve Şehitkamil İlçe Başkanı Sait Sevcan, Şahinbey İlçe Başkanı Ali Kemal Yıldıran, Nizip İlçe Başkanı Yavuz Gören,  Araban İlçe  Başkanı Sayın Ceyda Şahin, İslahiye İlçe Başkanı Sayın Mehmet Koca, Oğuzeli İlçe Başkanı Sayın Öznur Çete ile Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül‘ü ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Gaziantep İl Yönetimi 6 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanı Atama Kararı ile Gaziantep Valiliği görevine atanan Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ettiler. Valilik Makamında yapılan görüşmede Gaziantep ve Gençlik konuşuldu.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Gaziantep İl Başkanı Sayın Mustafa Taş, Vali Sayın Davut Gül‘e plaket vererek Gaziantep’e hoşgeldiniz diyerek bize vereceğiniz tüm görevlerde ben, ilçe başkanlarım ve yönetimim her görevi yerine getirmeye hazırız dedi.  Gençlik ve Spor Konfederasyonu Güneydoğu Bölge Başkanı Sayın Selçuk Burçluoğlu  konuşmasında Sizden önceki Valimiz Sayın Ali Yerlikaya bu memlekete bir çok güzellik kattı onun bıraktığı yerden daha iyilerini yapacağınızdan şüphemiz yok Bizim üzerimize düşen her görevi yerine getirmeye hazırız dedi. Ülkemize, Memleketimize ve Gençliğe katacağı tüm değerler için  şimdiden size müteşekkiriz dedi.

Genel

Bir cevap yazın

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated