Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Ankara İl Başkanı Murat Yaşar Önal Gençlik ve Spor Stratejileri, Projeleri Kapsamında Cumhuriyet Halk Partisine ziyaret gerçekleştirdi.


Gençlik ve Spor Konfederasyonu GESKON Ankara İl Başkanı Murat Yaşar Önal ,Cumhuriyet Halk partisi CHP Gençlik ve spor kurulu Genel başkan yardımcısı Sn. Yıldırım KAYA’yi makamında ziyâret ederek
Türkiye Cumhuriyetinin ümidi olan gençlerin karşılaştığı problemleri,Gençlik ve Spor stratejilerini, faaliyetlerini ve yapılması gereken projeler hakkında fikir alışverişi yaptı.

Geskon il başkanı ÖNAL konfederasyon olarak,federasyonlarımıza ,kuluplerimize malzeme desteğinin yanında sporcuların gelişimleri için seminerler düzenlediklerini anlatarak,sportif başarının yanında ilkeli ve ahlaklı bir nesil için çalışıyoruz dedi.Ayrıca Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Genel başkanımız Sn.Ferudun CEVAHİROĞLU uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusuna önem verdiğini,gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve bilinçlenmeleri adına 81 ilde bulunan teşkilatlara uyuşturucuyla mücadele konusuyla ilgili genelgenin gönderildiğini aktardı.

Cumhuriyet Halk partisi CHP Gençlik ve spor kurulu Genel başkan yardımcısı Sn. Yıldırım KAYA ziyaretten memnun olduğunu ülke gençliği ve sporu adına her projeye destek olabileceklerini söyleyerek böyle sivil toplum kuruluşarının desteklenmesini dile getirdi.

Ziyaret GESKON Ankara İl Başkanı Murat Yaşar Önal’ın  konfederasyonun formasını Cumhuriyet Halk partisi CHP Genel başkan yardımcısı Sn. Yıldırım KAYA’ya taktim etmesiyle son buldu.

Genel

Comments are disabled.

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated