GESKON SAMSUN İL BAŞKANI SN.MAKBULE KÜÇÜKOĞLU ZİYARETLERE BAŞLADI


Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Samsun İl başkanı Sn.Makbule KÜÇÜKOĞLU göreve başlamasının ardından resmi ziyaretlere başladı.

Geskon Samsun il başkanı Makbule Küçükoğlu aldığımız bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmek ve samsun gençliği ve sporu için yapmamız gereken ne varsa elimizden geleni yapmaya hazırız.Samsun için bütün kamu ,özel sektör ve  STK’larla  tanışıp ortak projeler üretmek istiyoruz dedi.

Geskon Samsun il başkanı Makbule Küçükoğlu ziyaretlerinde Gençlik ve spor stratejilerini, faaliyetlerini ve yapılması gereken projeler hakkında fikir alışverişi yaptı.

AHLAKLI BİR NESİL İÇİN ÇALIŞIYORUZ

GESKON Samsun İl Başkanı Küçükoğlu ziyarette, “Konfederasyon olarak, federasyonlarımıza, kulüplerimize malzeme desteğinin yanında sporcuların gelişimleri için seminerler düzenleyelerek, sportif başarının yanında ilkeli ve ahlaklı bir nesil olarak yetişmesi için çalışıyor ve büyük gayret gösteriyoruz” dedi.
BAĞIMLILIKLA İLGİLİ ÇALIŞMALARIZ VAR

Ayrıca Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusuna önem verdiğini, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve bilinçlenmeleri adına 81 ilde bulunan teşkilatlara uyuşturucuyla mücadele konusuyla ilgili genelgenin gönderildiğini aktardı.

ZİYARET FOTOĞRAFLARI

Samsun Gençlik Spor İl Müdürü Sn. İsmail Hakkı Kasapoğlu,

Tenis il temsilcisi Sn.Erkan Özcan ve yönetim.

 

 

 

 

 

Samsun satranç il temsilcisi Sn.Duran Karaköse ve sporcuları

 

 

 

 

 

 

Shaolin kung-fu kulüp başkanı ve antrenörü Sn.Yüksel Arslan

 

 

 

 

 

 

Akparti İlkadım ilçe Başkanı Sn.Oktay Avcılar

 

 

 

 

 

 

Liman mahallesi yönetim kurulu üyeleri ziyareti

 

 

 

Samsun Karate il temsilcisi ve Kutlu Spor kulübü antrenörü Sn. Erol Kutlu

Haber

geskonmakbule küçükoğlusamsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir