BAKAN KASAPOĞLU; SPOR KULUPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI KAPSAMINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı kapsamında  açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu, “Çalıştay’da tüm tarafları bir araya getirdik” dedi.

Basın’a açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Spor bizim için çok önemli. Kronikleşmiş sorunları çözeceğiz.” diye konuştu.

Kasapoğlu, Çalıştay’da tüm tarafları bir araya getirdiklerini belirterek,”Tüm paydaşları bu yolda el ele görmek çok güzel. Her geçen gün bu sürecin başarılı olduğunu görmek bizleri mutlu kılıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Türk sporu için önemli bir şans. Sportif ruh bizi ciddi anlamda motive ediyor.”

“Ülkemizde çok önemli bir tesisleşme var”

Tesisleşme hakkında bilgi veren Bakan Kasapoğlu, “Tesisleşme önemli bir aşamaydı. O aşamayı alnımızın akıyla tamamladık. Ülkemizin her bir bölgesinde mükemmel tesisler var. Stadlar, salonlar dört dörtlük. Her alanda hiçbir eksik yok.Tesisler insanlarla anlamlı. Ülkemizde çok önemli bir tesisleşme var, hiçbir alanda bir eksiğimiz yok. Spor herkes için. Sporun hiçbir ayrımı yok. Sporu tabana yayma noktasında bizlerin hedef kitlesi çok. ” şeklinde konuştu

 

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir